ONas

Grupa SERWIS TIR to młodzi ambitni ludzie, których pasją jest motoryzacja i mechanika. Naszym celem jest zapewnienie niezawodnej eksploatacji Państwa środków transportu, bez konieczności odwiedzania wielu serwisów.

Te, które nie jeżdżą, nie przynoszą dochodu, i zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, szybki i solidny serwis jest, więc niezbędnym warunkiem rentowności Państwa działalności. Dobrze zorganizowana firma transportowa musi dysponować sprawnymi, jak najlepiej technicznie utrzymanymi pojazdami.

Mamy również świadomość jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu pojazdu osobowego, nie rzadko rodzinnego auta, firma Serwis Tir zajmuje się także naprawą i serwisem pogwarancyjnym samochodów osobowych (przeglądy okresowe).

Jakość świadczonych usług zaczyna się już w momencie ich planowania i przygotowania. Staramy się minimalizować czas realizacji usług, zmniejszając w ten sposób ponoszone przez Państwa koszty. Prowadzimy dobrze zaopatrzoną gospodarkę magazynową, posiadamy świetną lokalizacje w centrum Bielska , tak więc brakujące części dostępne są w krótkim czasie. Wysoki poziom usług serwisowych osiągamy dzięki solidnym, fachowym i doświadczonym pracownikom, których podstawowym zadaniem jest rzetelne wykonanie powierzonego zadania.

Do państwa dyspozycji oddajemy cztery profesjonalne stanowiska, wyposażone między innymi we własne podnośniki kanałowe, prasę hydrauliczne, tokarkę, wiertarkę stołową, zakuwarkę węży hydraulicznych, suwnice kanałową, migotam, szlifierki, komputer diagnostyczny firmy TEXA ,najnowsza stację obsługi klimatyzacji TEXA i wiele innych niezbędnych narzędzi i urządzeń najlepszej jakości.

Wykonujemy pełen zakres usług w serwisowaniu pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Warto też dodać, że katalog świadczonych usług zamyka tzw. mobilny serwis, który polega na ekspresowej naprawie w terenie pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych w kraju i zagranicą.

  • Posiadamy sprzęt gwarantujący profesjonalną i szybką diagnozę.

    Dzięki czemu sprawnie zdiagnozujemy Państwa problem. Jeśli "pali się" kontrolka np. ABS lub CHECK należy wykonać diagnozę komputerową, aby ustalić co jest przyczyną awarii.

  • Coś stuka? Coś puka? A może zauwazyłaś coś niepokojącego?

    Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem. Przyjedź z rozpiską usterek lub opisem problemu, a reszte zrobimy My. Posiadamy idealne zaplecze do najcięższych prac mechanicznych.

  • Nie zapominaj o obowiązkowym przeglądzie pojazdu!

    Z reguły przeglądy są wyznaczane na czas wymiany oleju: co 10 tys. do 15 tys. km. Zależy to również od poziomu technologicznego zaawansowania samochodu. Im lepsze technicznie auto, tym dłuższe są okresy między przeglądami.